Dodali ste proizvod u korpu.

HPE optički kabl 5m PremierFlex OM4 LC/LC Multi-Mode

7.335 din.
62,16 €
Cene prikazane u stranoj valuti su informativnog karaktera i izražene su po prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan. Kupovina na dijaspora.shop internet prodavnici obavlja se u RSD. Ukoliko kupovinu obavljate iz inostranstva, konverzije valute u RSD zavise od poslovnih banaka izdavaoca kartica.
71,91 US$
Cene prikazane u stranoj valuti su informativnog karaktera i izražene su po prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan. Kupovina na dijaspora.shop internet prodavnici obavlja se u RSD. Ukoliko kupovinu obavljate iz inostranstva, konverzije valute u RSD zavise od poslovnih banaka izdavaoca kartica.

Kratki opis

Jedan od najkvalitetnijih multi-mode optickih kablova koji se moze naci kod nas veoma povoljne cene.